Screenshot_4

„Kiaušiniada 2022“ Butrimonių gimnazijoje

Tęsiant dešimtmečio tradiciją Alytaus rajono mokyklose vyko Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojami patyčių prevencijos renginiai, skirti skatinti gražius tarpusavio santykius mokyklos bendruomenėje, taip mažinant galimybes atsirasti smurtui ir patyčioms. Vienos dienos pamokų metu vykdytų veiklų ciklas skirtas puoselėti draugystę ir šiltus tarpusavio santykius, į veiklas įtraukiant visą mokyklos bendruomenę: mokinius, pedagogus, administraciją. Akcijas „Draugai lyg tylūs angelai…“ (2010 m.), „Kiaušiniada“ (2011 m.), „Origamiada“ (2012 m.), „Konstruktoriada“ (2013 m.), ,,Tangramiada“ (2014 m.), „Balioniada“ (2015 m.), „Gardumiada“ (2016 m.), ,,Tinkliada“ (2017 m.), „Tetriada“ (2018 m.), „Žvaigždiada“ (2019 m.), „Nuotoliada“ (2021 m.) Butrimonių gimnazijoje balandžio 15 d. pratęsė naujai atgimusi „Kiaušiniada 2022“.

Visos dienos užsiėmimų metu 5-9 klasių mokiniai vykdė kolektyvines užduotis, dalyvavo įvairiose veiklose: turėjo galimybę užsidirbti pinigų – kiaušinličių ir įsigyti įvairių medžiagų, iš kurių turėjo sukurti tokią konstrukciją nevirtam kiaušiniui, kad, metus jį iš aukščiausio mokyklos taško, nesudužtų. Tikslas – suburti klasę vieningam įdomiam tikslui, nes „pinigų“ buvo galima užsidirbti tik visai klasei vieningai dirbant (neišskiriant nė vieno mokinio) ir atliekant užduotis.