????????????????????????????????????

Minime Žemės dieną

Pasaulinė Žemės diena – astronominio pavasario pradžia – minima kasmet kovo 20 d. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – diena ir naktis trunka tiek pat visuose Žemės rutulio kampeliuose. Šią dieną minėjome ir Butrimonių gimnazijoje.

Gimnazijos prieigose klausėmės choro atliekamos dainos ,,Mano namai“ (vadovė – muzikos mokytoja metodininkė Neringa Valvonienė) bei III g klasės mokinių meninės kompozicijos ,,Ačiū Žemei“.  Prasmingai nuskambėjo žodžiai: ,,Turime saugoti tai, kas mums brangiausia: tyrą orą, švarų vandenį, dirvožemį, turtingą gyvąją gamtą, gražų kraštovaizdį, švarią gyvenamąją aplinką“. Biologijos mokytoja Vilma Mielaikienė priminė, kad kiekvienas konkrečiais darbais privalome prisidėti prie gamtinės aplinkos išsaugojimo, ir pradėti turėtume nuo visiškai mažų darbų: rūšiuoti atliekas, nešiukšlinti, kelti paukšteliams inkilus… Iškilmingai iškėlus Žemės vėliavą, aštuntokė Augustė Kairytė atliko dainą ,,Kol myliu“.

Vilma Mielaikienė, biologijos mokytoja metodininkė