244392634_6461409233899705_3740758197424327530_n

Mokytojai dėkoja Tėvų klasei

Turbūt vienas gražiausių ir vertingiausių dalykų – žmogiškasis rūpestis, meilė, dėmesys. Ir kokį ypatingą jausmą patiriame būdami įvertinti, koks nuostabus vidinis pojūtis užplūsta, kai žinome, kiek daug dėl mūsų kitas žmogus įdeda pastangų, šilumos ir meilės! Štai tada vėl ir vėl atsiveria naujų gyvenimo prasmių, atrandame kitokių spalvų. Pačiais jautriausiais žodžiais dėkojame Butrimonių gimnazijos Tėvų klasės kūrybiškiems ir išskirtinai talentingiems žmonėms, sukūrusiems nuostabią Mokytojo dienos šventės dalį, padovanojusiems mums, mokytojams, tiek daug dėmesio, šviesių emocijų ir pačią gražiausią erdvę – šventišką, nuostabiai estetišką.

Tokioje erdvėje taip gera ir smagu būti – ji tarsi apgaubia  nuostabia švelnia šviesa, spinduliuoja gerumą, nes ją kurdami įdėjote nepaprastai daug šilumos ir savo laiko. Kiekvienam iš mūsų išsakėte ir išskirtinius žodžius – pakylėjančius, įkvepiančius.

Jaučiamės labai pagerbti ir įvertinti gavę tokią gražią dovaną. Jūs – nuostabūs. Ir Jums – nuoširdžiausi mūsų dėkingumo žodžiai.

AČIŪ! AČIŪ! AČIŪ!