Muilo burbulų skulptūros

  3 klasės mokiniai su nekantrumu laukia gamtamokslinio būrelio ,,Jaunieji tyrėjai“ veiklų (vadovė mokytoja metodininkė Rita Peckuvienė), nes mokymasis per patirtį palieka gilesnį pėdsaką vaikų atmintyje, skatina smalsumą.

  Lapkričio 12 d. gimnazijos gamtamokslinėje labaratorijoje vyko integruota lietuvių kalbos ir gamtamokslinio būrelio ,,Jaunieji tyrėjai“ veikla  ,,Muilo burbulų skulptūros“. Lietuvių kalbos pamokoje mokiniai mokėsi ,,Kaip svarbu aiškiai suprasti ir tiksliai nusakyti veiksmus“. Jos metu išsiaiškino, ko reikės norint pagaminti burbulų tirpalą. Įsiminę bandymo veiksmų seką, mokinukai skubėjo į laboratoriją. Bandymas prasidėjo… susikaupę  vaikai matavo, bėrė, pylė, dėjo, maišė… Pagaliau  tirpalas paruoštas! Susikaupimą pakeitė nuostaba, džiaugsmo šūksniai ir noras pastatyti kuo didesnę ,,Muilo burbulų skulptūrą“. Žinoma, kad pasaulio rekordas – į burbulą įpūsta dešimt burbulų. Klasės rekordas – penki burbulai.

  Mokiniai šią dieną pavadino ,,Burbuliada“, nes burbulų pūtimas nesibaigė laboratorijoje: burbulus pūtė pailgintoje grupėje ir namuose.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter