Nuotolinė pamoka „Gamtos fotografas: profesija ar pomėgis?“

  Lapkričio 19 d. II g klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje gamtos pamokų ciklo ,,Pažinimo voratinklis“ pamokoje, skirtoje 5-12 klasių mokiniams. Pamokos tema- ,,Gamtos fotografas: profesija ar pomėgis?“ Pamokos organizatoriai – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Paskaitą vedė lektorius, gamtos fotografas, ornitologas, gamtos gidas Boris Belchev.

  Pamokoje mokiniai susipažino su gamtos fotografo profesija. Mokiniai sužinojo, kaip netrikdant gamtos gauti gražių kadrų. Pasirodo, kad taptume geru fotografu, neužtenka padaryti vieną gerą kadrą ar turėti gerą fotoaparatą – turi labai gerai pažinti fotografijos objektą ir turėti bent kiek menininko talento. Gamtos fotografas yra mokslininko ir menininko junginys, jis mato gamtą taip, kaip nemato eilinis žmogus. Jis mato šviesą, kompoziciją ir išmano savo įrangos galimybes.

  Pamokos pabaigoje mokiniai atliko užduotis. Sėkmingiausiųjų laukia prizai.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter