20181115_131020

Naujas mokyklos autobusas

Lapkričio 15 dieną Butrimonių gimnazijoje sujudimas: bendruomenei pristatytas naujas geltonasis 19 vietų „Volkswagen Crafter“ autobusas, prieigose pakabinta konkurso „Geriausiai tvarkomos mokyklų edukacinės erdvės 2018“ laureato lentelė, pasidžiaugta sėkmingai iš 2 500 detalių sudėliota pasaulio žemėlapio dėlione. Malonia staigmena bendruomenei tapo Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko vizitas ir sveikinimai.

Gimnazijos vidiniame kieme mokiniams pristatytas naujasis mokyklinis autobusas: meras A. Vrubliauskas linkėjo gimnazistams saugių kelionių ir gražių pasiekimų, Butrimonių parapijos klebonas Juozas Bakšys pašventino naująją transporto priemonę. Kartu su bendruomene šiuo smagiu įvykiu pasidžiaugė ir Butrimonių seniūnijos seniūnas Algirdas Jusas. Mokiniai savo ruožtu dėkojo merui už rūpestį ir pagalbą, įteikdami simbolinę dovanėlę – šeštokės Evelinos Kuprusevičiūtės rankų darbelį.

Visiems pasidžiaugus naujuoju mokykliniu autobusu, meras buvo pakviestas į geografijos kabinetą, kur ant dviejų suolų iš 2 500 detalių buvo sudėliota pasaulio žemėlapio dėlionė. Beje, ją butrimoniškiams, kaip ir visoms rajono mokykloms, mokslo metų pradžios ir Seimo paskelbtų Pasaulio lietuvių (būsiančių 2019-aisiais) metų proga padovanojo meras. Pasak geografijos mokytojos Editos Simanavičienės, dėlionė tapo nemenku iššūkiu ir azartu visų klasių mokiniams – nuo penktokų iki abiturientų. Patys aktyviausi nuolat sukosi aplink, tikėdamiesi surasti ir įdėti į vietą tinkamą detalę, o per pertraukas netrūko besidominčių, kiek liko iki taip laukiamos dėliojimo pabaigos. Meras A. Vrubliauskas ant sudėtos dėlionės parašė linkėjimą: „Linkiu pažinti“ ir pasirašė. Gimnazijos direktorius Valdas Valvonis pažadėjo, kad šis naujai sudėliotas žemėlapis bus įrėmintas ir kabos geografijos kabinete kaip mokomoji priemonė.

Dar vienas smagus įvykis – oficialiai gimnazijos prieigose direktoriaus V. Valvonio ir mero A. Vrubliausko pritvirtinta konkurso „Geriausiai tvarkomos mokyklų edukacinės erdvės 2018“ laureato lentelė. Šiais metais jau ketvirtą kartą iš eilės Švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamoje apžiūroje-konkurse „Geriausiai tvarkomos mokyklų edukacinės erdvės“ Butrimonių gimnazija tapo nugalėtoja. „Šis laimėjimas įpareigoja dar labiau rūpintis ugdymo aplinka, skiepyti meilę gamtai ir mokyti mokinius gerumo viskam, kas mums pasauly duota – žmogui, kūrybai, medžiui, paukščiui“, – sakė gimnazijos direktorius V. Valvonis.

Butrimonių gimnazijos informacija