20181116_092557

„Nojaus sėklos“ žiedai puoš Butrimonių gimnazijos aplinką

Butrimonių gimnazijos mokytojai, mokiniai bei visa bendruomenė didžiuojasi ir džiaugiasi nuolat prižiūrima ir puoselėjama aplinka. Tai įrodo ir pelnytas laimėjimas: Švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamoje apžiūroje-konkurse „Geriausiai tvarkomos mokyklų edukacinės erdvės“ Butrimonių gimnazija jau ketvirtą kartą iš eilės tampa nugalėtoja. Tačiau graži ir jauki aplinka reikalauja nuolatinio darbo, idėjų bei kūrybiškumo, tad UAB „Nojaus sėklos“ prisidėjo prie gimnazijos aplinkos gražinimo. Butrimonių gimnazijos direktorius Valdas Valvonis ir visa bendruomenė dėkingi UAB „Nojaus sėklos“ už narcizų ir tulpių svogūnėlius, kurie pavasarį nuspalvins gimnazijos teritoriją savo žiedais.

UAB „Nojaus sėklos“ jau daugiau nei dvidešimt metų plėtoja savo veiklą Lietuvoje. Jų pateikti produktai savo gausa ir kokybiškumu patenkina visus klientų poreikius.

Kiekvienas darbas, didelis ar mažas, daro stebuklus. Kaip iš mažos sėklelės išauga gėlė, taip ir iš gerų darbų išauga didis žmogus. Dėkojame UAB „Nojaus sėklos“ už bendradarbiavimą. Ši gerumo akcija ne tik subūrė gimnazijos mokytojus ir mokinius, bet parodė kiekvienam iš mūsų, kaip svarbu tausoti ir puoselėti aplinką.

Butrimonių gimnazijos informacija

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter