06-11(1)

Pakeliui į ketvirtą klasę!

  Po prailgusio karantino labai norėjosi pabūti kartu, pasidžiaugti vieni kitais ir nuveiktais darbais, pažaisti, pabendrauti, todėl gimnazijos trečiokai ir jų tėveliai birželio 11 d. susirinko į „gyvą“ klasės susitikimą. Ir štai staigmena! Emilio tėtis Žygintas pranešė, kad susitikimas vyks per Zoom programą ir visiems mokiniams išdalijo kartoninius kompiuterio ekranus, kuriuos puošė padėka mokytojai. Dar labiau sujaudino vaikų nuoširdūs, truputį nedrąsūs, labai jausmingi žodžiai. Ačiū jiems ir tėveliams už šiltą bendravimą, geranoriškumą, supratimą ir pagalbą vieni kitiems.

  Šaunius trečiokus ir jų tėvelius pasveikino bei padėkas mokiniams įteikė gimnazijos direktorius Valdas Valvonis. Jis pagyrė šeimas už iniciatyvą, kūrybiškumą, aktyvią veiklą  gimnazijoje ir palinkėjo visiems puikios vasaros. Gerais mokinių pasiekimais pasidžiaugė direktoriaus pavaduotoja Vilma Mielaikienė ir informatikos mokytoja Jonė Poliakienė, kurios vadovaujamą neformaliojo ugdymo būrelį lanko nemaža dalis klasės mokinių.

  Pažaisti, pasportuoti ir kartu dalyvauti vasaros skaitymo iššūkyje vaikus pakvietė bibliotekininkės Asta Daironienė ir Oksana Zakarauskaitė-Paplauskienė. Vėliau vaikai atliko užduotis, kurias jiems paliko nykštukas, gyvenantis klasėje ir nuolat per šventes lepinantis skanėstais. Teko išspręsti kryžiažodį „Jau ketvirtokams“, pagaminti „Vasaros aitvarą“, su geriausiais linkėjimais klasės draugams, sukurti eilėraštį apie vasarą. Visi pagal pomėgius ėmėsi veiklos. Ir štai kryžiažodis įveiktas,  aitvaras skrieja, o jaunieji poetai skaito eiles:

Vasarą labai smagu,

Aš keliauju su draugu.

Sekasi mums vasarot,

Apie viską pagalvot.

Rankos, kojos dirba sparčiai,

Ačiū mūsų saulei skaisčiai.

  Dar viena nykštuko užduotis buvo surasti mokyklos parke paliktą maišelį, iš kurio jis nuolat vaikams traukia dovanas. Nors kepino saulė, visi ištvermingai ieškojo staigmenos. Vaikai patys organizavo ir noriai dalyvavo mįslių konkurse bei viktorinoje, seniai nesimatę šnekučiavosi, mėgavosi skanėstais.

  Džiaugiamės susitikę, padėkoję vieni kitiems, smagiai pabendravę.

                        Mokytoja Nijolė Karkauskaitė

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter