received_688172936229682

Penktokai lankėsi zoologijos sode Vilniuje

Spalio 27 d. 5 klasės mokiniai, lydimi klasės vadovės Jolitos Mensevičienės ir penktokės Vytautės mamos Kristinos Valaitienės, vyko į Vilniaus zoologijos parką, apimantį 2500 kv. m ploto ir turintį beveik 90 skirtingų gyvūnų rūšių.

Mokiniai čia iš arti pamatė vieną mažiausių primatų pasaulyje – nykštukinę marmozetę, smalsuolius katinius lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, didžiausius vėžlius Lietuvoje, įvairius šliužus, vorus, tarakonus, žuvis. Penktokai sužinojo, kaip šie gyvūnai gyvena laisvėje, kuo maitinasi. Didelį džiaugsmą suteikė galimybė pamaitinti triušiukus ir spalvotąsias papūgas loriketas. Patyrę daug įspūdžių gyvūnų parke, penktokai vyko į aktyvių pramogų ir sporto parką „Adventika“.