20220518_111255

Priešmokyklinukai svečiavosi gimnazijoje

Gegužės 18 dieną gimnazijos koridoriuose buvo girdėti neįprastas klegesys. Į ketvirtokų klasę prigužėjo mažylių – būsimųjų pirmokėlių iš Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinės grupės.

Lydimi savo pedagogės Vidos Sadauskienės smalsūs priešmokyklinukai atvyko susipažinti su mokykla, joje besimokančiais vaikais ir būsima savo mokytoja. Klasėje vaikai sėdėjo mokykliniuose suoluose, ieškojo skirtumų tarp mokyklos ir darželio, rašė savo vardus lentoje, kiekvienas nupiešė savo portretą, kuris Rugsėjo 1-ąją papuoš klasės erdves. Vaikščiodami po gimnaziją mažieji pabuvojo knygų karalystėje – bibliotekoje, kur galėjo pavartyti ir paskaityti patikusią knygelę, sporto salėje, valgykloje, grožėjosi akvariumu.

Tikiuosi, kad pirmoji pažintis su mokykla būsimiems pirmokams padės drąsiau laukti Rugsėjo 1-osios.

Pradinių klasių mokytoja Rita Peckuvienė