Išvyka į profesinio orientavimo centrą

Profesinio orientavimo išvyka į Alytaus profesinio rengimo centrą

Lapkričio 13 d.  Butrimonių gimnazijos I g ir II g klasių  mokiniai buvo išvykę į Alytaus profesinio rengimo centrą, kuriame susipažino su apdailininko (statybininko), automobilių elektros įrengimų remontininko, automobilių mechaniko, suvirintojo, staliaus, padavėjo ir barmeno, konditerio, virėjo, vizualinės reklamos gamintojo, kirpėjo, masažuotojo ir t.t. profesijomis. Profesinio mokymo sistema apima: pirminį profesinį, tęstinį profesinį mokymą ir profesinį orientavimą.

APRC mokiniai mokosi moderniai įrengtuose mokomuosiuose kabinetuose, laboratorijose ir praktinio mokymo dirbtuvėse. Centre veikia Inžinerinės pramonės bei Darbų saugos ir statybos sektoriniai praktinio mokymo centrai aprūpinti šiuolaikinė įranga. Praktinio mokymo centruose sėkmingai mokosi ne tik Centro mokiniai, bet ir kitų respublikos profesinių mokyklų mokiniai, kvalifikaciją kelia įmonių darbuotojai.

Kad mokinys būtų tinkamai pasirengęs atlikti konkrečius darbus, turėtų tvirtus praktinius įgūdžius ir galėtų konkuruoti nuolat kintančioje darbo rinkoje mokymo procese daugiau nei 70 procentų programos valandų skiriama praktiniams užsiėmimams. Praktinis mokymas vykdomas Centre naudojant inovatyvias mokymo priemonės, įrangą bei technologijas. Baigiamųjų kursų mokiniai praktiką atlieka realioje darbo vietoje – geriausiose regiono įmonėse, įstaigose, organizacijose.