Respublikinėje „Pradinukų lygoje“ – IV vieta

Kovo 1 d. Butrimonių gimnazijos 4 klasės mokiniai dalyvavo 2023-2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių „Pradinukų lyga“ trečių-ketvirtų klasių finale. Lietuvos futbolo federacija kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija organizavo mokyklų žaidynes „Pradinukų lyga“ Kauno LF treniruočių centre. Finale dalyvavo 8 mokyklų mokiniai iš Panevėžio „Vilties“ progimnazijos, Butrimonių gimnazijos, Joniškio r. pagrindinės mokyklos Kriukų skyriaus, Klaipėdos Sendvario progimnazijos, Birštono gimnazijos, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos, Marijampolės „Žiburėlio“ mokyklos-daugiafunkcinio centro 4 komandos.   Butrimonių gimnazijos „Šaunuolių“ komanda pateko į superfinalą ir po atkaklios kovos užėmė 4 vietą.

Visi mokiniai buvo apdovanoti medaliais, be to, gavome dovanų – 10 sportinės aprangos komplektų. Mokiniai puikiai praleido laiką, patyrė džiugių akimirkų. Dėkojame Butrimonių gimnazijai už sportinius džemperius su mokyklos emblemomis – mokiniai atrodė puikiai. Po šio renginio futbolu susidomėjo ir mergaitės, jos planuoja lankyti futbolo būrelį ir tobulinti sportinius įgūdžius. Linkime mokiniams aktyviai dalyvauti sportinėje veikloje.

Mokytojai Arūnas Simonaitis, Sigutė Žvinakienė