„Rieda atrieda Velykų margutis“

  Su atbundančiu pavasariu, sugrįžtančiais paukščiais ateina pati gražiausia pavasario šventė – Velykos. Kiekvienas nekantriai laukiame šiltų saulės spindulių, pirmų žibučių, medžių pumpurų, paukščių čiulbėjimo. Norime pajausti gaivų vėjelį, laukiame ir, ko gero, tikime Velykų bobutės stebuklais.

  Visą savaitę iki pat penktadienio gimnazijos mokiniai, pakviesti Mokinių tarybos ir šeštos klasės mokinių, drauge rengė savo pavasarinius darbelius parodai „Rieda atrieda Velykų margutis“. Kasdien gimnazijos fojė pastatyti stalai vis pildėsi naujomis įdomiomis kompozicijomis, viščiukais, margučiais, kiškiais, paukščiukais, atvirukais, karpiniais, žolynais ir net skanėstais.

  Smagu, kad visų drauge sukurta velykinė parodėlė spinduliuoja gera nuotaika, pavasarine gaiva ir, žinoma, džiugesiu pasitinkant Velykas bei artėjančias pavasario atostogas.

  Dėkojame visiems aktyviai parodą kūrusiems mokiniams bei jų vadovams, linkime smagių, linksmų, šviesių Velykų, džiugių, sveikų ir turiningų pavasario atostogų!