20181116_121016

Tarptautinė Tolerancijos diena Butrimonių gimnazijoje

Šiais metais Tarptautinę Tolerancijos dieną pasitikome su TOLERANCIJOS RAKTU!

Kodėl šiais metais simboliu buvo pasirinktas RAKTAS? Todėl, kad raktas atrakina žmonių širdis, nes daugelis iš mūsų net ir turėdami pakantumo, supratimo, draugiškumo, pagarbos, ne visada tai skleidžiame kitiems, todėl kartais reikia turėti simbolinį raktą, kuriuo galime atrakinti žmogaus vidinį pasaulį ir padėti atsiskleisti gerosioms žmogaus savybėms.

Mokiniai kartu su mokytojais, klasių vadovais bandė išsiaiškinti žodžio „tolerancija” reikšmę, ar šiandien mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, prisiminė ir aptarė istorinius faktus, susijusius su netolerancija kitai tautai, Lietuvos istorijos faktus (nacių ir sovietų okupacijų laikotarpius).

Visų klasių mokiniai noriai dalyvavo šioje akcijoje. Kiekvienas mokinys išsakė savo mintis apie toleranciją, parašė draugams palinkėjimus ir prisegė prie savo atsinešto rakto. Iš mokinių darbų buvo surengta paroda.

Mokinių tarybos pirmininkė Raimonda Abramavičiūtė