virselis

Vasario 8-toji – Tarptautinė saugesnio interneto diena

  Internetui tapus neatsiejama vaikų gyvenimo dalimi, itin aktualu jį naudoti saugiai. Vasario 8-tą, minint Tarptautinę saugesnio interneto dieną, mokiniai skatinami naudotis šiuolaikinėmis technologijomis protingai ir išlikti budrūs. Tai ypač aktualu jauniausiems kompiuterių naudotojams – kuo jaunesnis vaikas, tuo jo įgūdžiai lengviau išugdomi.

  Šią saugesnio interneto dieną gimnazijoje paminėjome su 5 -tų ir 4 -tų klasių mokiniais. Pamokos metu mokiniai  puslapyje www.draugiskasinternetas.lt įsivertino savo žinias apie elektronines patyčias, mokėsi atsargiai vertinti pasiūlymus internete, atskirti apgaules ir savo žinias pritaikė specialiame žaidime „Būk interneto genijus“. Šis žaidimas padeda gilinti moksleivių skaitmenines žinias bei ugdo kritinį jų mąstymą susidūrus su galimais apgaulės atvejais internete. Išbandykite ir jūs! Žaidimas Interland

 

  IT mokytoja metodininkė Jonė Poliakienė

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter