Nacionaliniam edukacinių erdvių konkursui besiruošiant

Butrimonių gimnazija, daugkartinė Lietuvos mokyklų edukacinių erdvių konkurso nugalėtoja, ypatingą dėmesį skirianti vidaus ir išorės aplinkų pritaikymui ugdomajai veiklai, ruošiasi naujajam 2022-ųjų metų nacionaliniam konkursui. Jo tikslas yra aktyvinti mokyklų edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą ugdymo(si) procese, į veiklas įtraukiant visą mokyklos bendruomenę.

Ugdymo įstaigos savivaldybės ir nacionaliniame etape bus vertinamos net penkiolikoje sričių, atsižvelgiant į erdvių inovatyvumą, žaliųjų erdvių kūrimą, estetinę ir meninę raišką, judumą, sportą, ekologiją, veiklų vadybą, sklaidą ir kitus faktorius. Naujovė yra tai, kad mokyklos, tapusios nugalėtojomis 2018 m. ar 2020 m. konkurse, įgyja teisę tapti vienos mokyklos, anksčiau nedalyvavusios konkurse, mentore ir padėti jai pasirengti 2022-ųjų metų konkursui. Jei kuruojama mokykla nugali nacionaliniame etape, mokykla-mentorė gauna papildomų konkursinių balų.

Butrimonių gimnazija džiaugiasi savo įstaigoje sulaukusi bendraminčių – Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos atstovų – direktorės Auksės Sapežinskienės ir pedagogės Laimutės Zalanskienės. Susitikime aptartos konkurso nuostatos, pasiruošimo klausimai, esamos ir būsimos idėjos, sutarta dėl bendradarbiavimo gairių.

Pasiruošimas nacionaliniam konkursui įgyja pagreitį. Įstaigų bendruomenėms linkime kūrybiškumo, entuziazmo, susiklausymo. Juk geros mokyklos bruožai ne vien akademiniai pasiekimai, tai ir estetiškos ugdymosi aplinkos, gyvenimas joje.

Butrimonių gimnazijos informacija