Penktokai – literatūrinio protų mūšio dalyviai

5 klasės mokiniai sausio 20 dieną literatūros mokėsi kitaip: drauge su savo mokytoja Dana Gecevičiene dalyvavo netradicinio ugdymo pamokoje, kurią virtualioje erdvėje organizavo Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo bibliotekos edukatorė Viktorija. Naudodamiesi Kahoot programėle, penktokai susirungė literatūriniame protų mūšyje, varžėsi  žiniomis apie perskaitytas lietuvių ir užsienio autorių knygas, atpažino kūrinių personažus. Atsakant į klausimus mokiniams prireikė ne tik gerų žinių, bet ir greitos reakcijos. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog geriausiai sekėsi Gabijai, Danielei ir Martynui. Pamokoje visi sužinojome naujų dalykų, smagiai praleidome laiką, prisiminėme skaitytus kūrinius.