100_2551

Butrimonių gimnazijos aštuntokų edukacinė išvyka į Kauną

Spalio 26 d. Butrimonių gimnazijos 8 klasės mokiniai su mokytojomis Vilma Mielaikiene ir Jone Poliakiene aplankė Kauną – vieną iš gražiausių Lietuvos miestų.

Ekskursiją pradėjome nuo Kauno pilies. Aktyviai dalyvaudami edukacinėje programoje Kauno pilyje susipažinome su senaisiais LDK kunigaikščiais, išgirdome nepaprastas Kauno seniūnų ir miesto svečių istorijas apie Kauną. Sužinojome, jog Kauno pilis – seniausia mūrinė pilis Lietuvoje, pastatyta dar XIV a. kryžiuočių antpuoliams atremti. Pasivaikščiojome po Kauno senamiestį ir Kauno Rotušės aikštę, grožėjomės nuostabia Rotušės architektūra, aplankėme prie Arkikatedros bazilikos fasado įrengtą žymiausio lietuvių poeto Maironio antkapį paminklą – mauzoliejų.

Mokiniai smagiai praleido laiką ir turėjo puikią galimybę pažinti Kauno, kaip laikinosios sostinės, istoriją.

Butrimonių gimnazijos informacija