Rudens kroso varžybos

Butrimonių gimnazijos mokiniai – Alytaus rajono 2019-2020 m. m. bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos rudens kroso varžybų nugalėtojai

Spalio 9 dieną Nemunaityje vyko jau tradicinėmis tapusios visų rajono gimnazijų rudens kroso varžybos. Bėgime iš viso dalyvavo 65 sportininkai, kurie atvyko iš Butrimonių, Daugų Vlado Mirono, Krokialaukio Tomo-Noraus Naruševičiaus, Pivašiūnų ir Simno gimnazijų. Mergaitės ir berniukai varžėsi atskirai, dėl to gausu nugalėtojų. Varžybos vyko keturiose amžiaus grupėse.

Pirmoji amžiaus grupė – tai mokiniai, gimę 2007-2008 m. Mergaitės medalius pasidalino taip: III vieta – Paulina Dičkutė iš Pivašiūnų gimnazijos, II vieta – Simona Leškevičiūtė taip pat iš Pivašiūnų gimnazijos, I vieta – Rugilė Gudelaitytė iš Butrimonių gimnazijos. Berniukai: III vieta – Rojus Tupikas iš Daugų Vlado Mirono gimnazijos, II vieta – Nerijus Kerevičius, atstovaujantis Pivašiūnams, I vieta – Tomas Kirkliauskas iš Simno gimnazijos.

Antroji amžiaus grupė – mokiniai, gimę 2005-2006 m. Mergaitės užimtas vietas dalinosi taip: III vieta – Miglė Lukoševičiūtė iš Butrimonių, II vieta – Miglė Mendeikaitė iš Krokialaukio Tomo-Noraus Naruševičiaus gimnazijos, I vieta – Justė Žuklijūtė iš Miroslavo gimnazijos. Berniukai: III vieta – Laurynas Rutkauskas iš Simno gimnazijos, II vieta – Ernestas Rutkauskas iš Butrimonių, I vieta – Žilvinas Genys,taip pat atstovaujantis Butrimonių gimnazijai.

Trečioji amžiaus grupė – mokiniai, gimę 2003-2004 m. Mergaitės: III vieta – Karolina Budavaitė iš Daugų Vlado Mirono gimnazijos, II vieta – Aistė Pujanauskaitėiš Simno, I vieta- Agnė Žuklijūtė iš Miroslavo. Berniukai: III vieta – Kipras Šilalė iš Daugų Vlado Mirono gimnazijos, II vieta – Mantas Mickevičius iš Krokialaukio Tomo-Noraus Naruševičiaus gimnazijos, I vieta – Matas Kašelionis iš Simno.

Ketvirtoji amžiaus grupė – mokiniai, gimę 2002 m. ir jaunesni. Mergaitės: III vieta -Raimonda Mažeikaitė iš Simno, II vieta – Gabija Gudaitytė iš Daugų Vlado Mirono gimnazijos, I vieta – Karolina Žuklijūtė iš Miroslavo. Berniukai: III vieta – Gediminas Šimkus iš Daugų Vlado Mirono gimnazijos, II vieta – Ernestas Dirsė taip pat iš Daugų Vlado Mirono gimnazijos, I vieta -Tautvydas Balynas iš Butrimonių.

Alytaus rajono moksleivių lengvosios atletikos rudens kroso komandinė suvestinė: III vietą laimėjo Miroslavo gimnazija (mokytoja Aušra Asakavičienė), II vietą užėmė Simno gimnazija (mokytoja Danutė Gudaitienė), I vietą iškovojo Butrimonių gimnazija (mokytojas Arūnas Simonaitis). Čempionai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, gimnazijos prizininkės – taurėmis. Už gražius prizus dėkojame Alytaus rajono savivaldybės administracijai, už bendradarbiavimą – Nemunaičio seniūnijai ir varžybų vyr. teisėjui Algiui Cincilevičiui, varžybų sekretorei Marinai Juonienei. Visiems kroso dalyviams linkime gerų startų ir pergalių kitose varžybose.

Butrimonių gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas Arūnas Simonaitis