Bendro darbo Debatai laimėtojai

Butrimonių gimnazijos mokiniai – konkurso „Paukštis ar kiaušinis?“ prizininkai

Š. m. balandžio mėnesį Butrimonių gimnazijos 1-8 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo respublikiniame kūrybinių darbų konkurse „Paukštis ar kiaušinis“kurio tikslas – ugdyti meninės raiškos ir kūrybinių (STEAM) gebėjimų ugymą, tyrinėjant paukščius, juos kuriant, gaminant, fotografuojant. Mokiniai varžėsi 5 amžiaus grupėse, 4 kūrybinių darbų kategorijose.

Kompiuterinių darbų kategorijoje 1-2 klasių grupėje I vietą laimėjo 2 kl. mokinė Luknė Lukaševičiūtė (mokytoja Jonė Poliakienė), 5-6 kl. grupėje I vieta atiteko 5 kl. mokinei  Gabrielei  Šarkaitei (mokytoja Jonė Poliakienė).

Erdvinių darbų kategorijoje 1-2 klasių grupėje III vietą laimėjo 2 klasės mokinys Dovydas Dibrova (mokytoja Sigutė Žvinakienė), o 3-4 klasių grupėje I vietą laimėjo 4 klasės bendras darbas „Debatai“ (mokytoja Rita Peckuvienė).

Piešinių kategorijoje 3-4 klasių grupėje III vieta atiteko 3 kl. mokinei  Adrianai Židanavičiūtei (mokytoja Gina Griškonienė).

Fotografijų kategorijoje 3-4 klasių grupėje I vietą iškovojo 4 klasės mokinės Vytautės Valaitytės kukučio fotografija.

Visiems konkurse dalyvavavusiems mokiniams, jiems padėjusioms mokytojoms atsiųsti padėkos raštai, o konkurso nugalėtojams – diplomai.

Pradinių klasių mokytoja Rita Peckuvienė