bebras

Gimnazistai dalyvavo informacinių technologijų konkurse

  Vasario 20 dieną nuotoliniu būdu vyko informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapas, kuriame galėjo dalyvauti tik 9-12 klasių mokiniai, I etape surinkę tam tikrą taškų skaičių.

  II etapo uždavinius visoje Lietuvoje sprendė 286 jauniai (9-10 kl. mokiniai) ir 242 kolegos (11-12 kl. mokiniai). Tarp jų buvo ir butrimoniškiai: Rytis Kvedaravičius, Kotryna Džervutė, Justinas Babravičius, Dovydas Burinskas. Geriausiai pasisekė Ryčiui, jis tarp 12 klasės mokinių užėmė 51 vietą.

  Baigę spręsti konkurso uždavinius, mokiniai galėjo klausyti paskaitos „Pokalbis: profesijos pasirinkimas: kuo galiu ir kuo noriu būti“. Mokiniai sužinojo apie profesijos pasirinkimą, galimybes baigus mokyklą bei studijas – kur geriausia ir įdomiausia dirbti, taip pat kokios specialybės yra paklausios, kokį atlyginimą gali uždirbti, kokių asmeninių savybių ir įgūdžių reikia ieškant karjeros galimybių Lietuvoje.

  Džiugu, kad mokiniai šeštadienio popietę praleido prasmingai, ačiū už dalyvavimą konkurse!

  Informacinių technologijų mokytoja Jonė Poliakienė

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter