Trečiokai sportuoja3

Trečiokai sportuoja!

Fizinis aktyvumas yra laikomas viena svarbiausių žmogaus fizinės, dvasinės ir emocinės gerovės sąlygų. Ypač šiuo laikotarpiu, kai mokomasi namuose, o visos pamokos vyksta sėdint, tarp pamokų ir po jų fiziškai aktyvi veikla tiesiog būtina. Fizinio ugdymo pamokos pradinukams nuotolinio mokymo metu iššūkis ir mokytojui, ir mokiniams, ir jų tėveliams.

3 klasės vasario mėnesio fizinio ugdymo tikslas – ,,Įsiregsiu sporto salę namuose ir sportuosiu!“ Mokiniai ir jų tėveliai stengiasi kuo didesnį dėmesį skirti mokinių fizinei veiklai. Mėnesio pradžioje išsiunčiama fizinių veiklų programa ir patarimai, kaip ją įgyvendinti. Prieš kiekvieną pamoką į el. dienyną įkeliami vaizdo įrašai ir instrukcijos. Per kiekvieną pertrauką vaikai raginami pajudėti, atlikti vieną ar kitą pratimą.

Paskutinę mėnesio pamoką peržiūrėsime video, aptarsime, kas sekėsi puikiai, o kuriuos pratimus reikia tobulinti ir dar pasimokysime, kaip taisyklingai juos atlikti.

Labai džiaugiuosi tėvų kūrybiškumu padedant organizuoti fizinį ugdymą, atsiųsta vaizdo medžiaga ir noriu ja pasidalinti su gimnazijos bendruomene.

3 klasės mokytoja Rita Peckuvienė