pirma

Integruota pamoka „Pavasariniai augalai“

  Pavasaris pamažu įsibėgėja, saulė džiugina savo spinduliais, po truputį skleidžiasi pirmieji pavasariniai žiedeliai, tad 7 kl. mokiniai kovo 25 d. integruotoje biologijos ir informacinių technologijų pamokoje ,,Pavasariniai augalai“ ieškojo medžiagos apie pavasarinius augalus.

  Kad daugiau sužinotume apie pavasarinius augalus, mokytoja Vilma Mielaikienė pasiūlė kiekvienam mokiniui pasirinkti skirtingus augalus ir pateikti ne tik trumpą augalo aprašymą, bet ir paieškoti įdomių, išskirtinių detalių, pasiaiškinti, kas yra būdinga tik tam augalui. Svarbu ir tai, kad mokiniai turėjo surasti ir įkelti tris paveikslėlius, kuriuose turėjo matytis ne tik augalo žiedai, bet ir lapai, stiebas ir šaknys.

  Mokiniai ne tik ieškojo tinkamos medžiagos internetiniuose šaltiniuose, bet turėjo ją sisteminti laikydamiesi informacinio raštingumo taisyklių. Mokytoja Jonė Poliakienė mokiniams priminė, kaip pateikti darbus, akcentavo, jog itin svarbu darbą tinkamai sutvarkyti, įdomiai pateikti, gražiai įterpti paveiksliukus, naudoti skirtingus šriftus, šriftų dydžius ir spalvas.

  Atliktą darbą mokiniai pristatė savo klasės draugams, atidžiai klausėsi draugų pristatymų, kaip kiekvienas pateikė darbą, išsakė savo pastebėjimus. Septintokai džiaugėsi ne tik pavasariniais augalais, bet ir įdomia, prasminga veikla, kuri motyvuoja ir skatina tobulėti.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter