Įvyko geografijos olimpiada „Mano gaublys“ 6-8 klasių mokiniams

Kovo 3 d. vyko 6-8 klasių geografijos olimpiada, kurią organizavo LGMA kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru. Renginio tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą bendrojo lavinimo mokyklose, sudaryti galimybes visiems 6–8 klasių mokiniams varžytis klasės lygmenyje, sudaryti galimybes atsirinkti stipriausius mokinius, galinčius dalyvauti kituose geografijos konkursuose ir olimpiadose, padėti mokytojams greitai ir efektyviai surengti geografijos olimpiadą 6–8 klasių mokiniams. Tuo tikslu LGMA parengia užduotis, žemėlapius, kartoschemas, kitas iliustracijas, galutinį užduočių maketą, vertinimo lentelę.

  Mokiniai Microsoft Teams platformoje atliko LGMA parengtas užduotis. Kiekvienai klasei parengta po atskirą užduočių rinkinį. Iš viso kiekvienai 6-8 klasei skirtame rinkinyje buvo po 30 užduočių. Kiekvienai iš jų pateikta po 4 galimus atsakymus (A, B, C, D), iš kurių teisingas visada yra tik vienas. Užduotys siejamos su šaltiniais (nuotraukomis, kartoschemomis, žemėlapiais ar jų fragmentais, piešiniais). Vienas testo klausimas vertinamas vienu tašku. Maksimalus taškų skaičius – 30.

  Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius:

6 klasė:

Deimantas Busila – 22 taškai (I vietos diplomas)

Lukas Džervus – 20 taškų (II vietos diplomas)

Aistė Simonaitytė – 20 taškų – (II vietos diplomas)

Donatas Šareika – 19 taškų (III vietos diplomas)

7 klasė:

Orestas Seilius – 26 taškai (I vietos diplomas)

Samanta Plauskaitė – 24 taškai (II vietos diplomas)

Rugilė Gudelaitytė – 24 taškai (II vietos diplomas)

Gabija Lingevičiūtė – 23 taškai (III vietos diplomas)

Emilija Supranavičiūtė – 23 taškai (III vietos diplomas)

8 klasė:

Tomas Stukonis – 26 taškai (I vietos diplomas)

Augustė Jakipčuk – 26 taškai (I vietos diplomas)

Kornelija Žitkevičiūtė – 25 taškai (II vietos diplomas)

Nojus Valaitis – 25 taškai (II vietos diplomas)

Matas Noreika – 21 taškas (III vietos diplomas)

Aistė Lukoševičiūtė – 21 taškas (III vietos diplomas)