Įvyko Pasaulio pažinimo olimpiada „Mano gaublys“ 2-4 klasių mokiniams

  Kovo 2 d. vyko 2-4 klasių pasaulio pažinimo olimpiada, kurią organizavo LGMA kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru. Renginio tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi Lietuvos ir pasaulio pažinimu ir šio mokomojo dalyko populiarinimu pradinėse klasėse, sudaryti galimybes visiems mokiniams varžytis savo klasės ir mokyklos mastu. Mokiniai Microsoft Teams platformoje atliko LGMA parengtas užduotis.

  Kiekvienai klasei parengta po atskirą užduočių rinkinį. Iš viso kiekvienai 2-4 klasei skirtame rinkinyje buvo po 20 užduočių. Kiekvienai iš jų pateikta po 4 galimus atsakymus (A, B, C, D), iš kurių teisingas visada yra tik vienas. Užduotys  siejamos su šaltiniais (nuotraukomis, kartoschemomis, žemėlapiais ar jų fragmentais, piešiniais). Vienas testo klausimas vertinamas vienu tašku. Maksimalus taškų skaičius – 20.

  2 klasės mokiniai Nanartas Boguševičius, Kamilė Kubiliūtė ir Aistė Malinauskaitė teisingai atsakė į 19 klausimų iš 20 (1 laipsnio diplomas), Rasuolė Patinskaitė ir Guostė Vinckaitė – 18 klausimų, o Ema Sabaliauskaitė į 16 klausimų (2 ir 3 laipsnio diplomai).

  3 klasės mokinė Viktorija Ramančiuckaitė surinko 17 taškų (1 laipsnio diplomas), Vytautė Valaitytė ir Nojus Asakavičius – po 13 taškų (2 laipsnio diplomai), Danielė Dragašiūtė, Vanesa Šareikaitė ir Rusnė Varaškaitė – po 12 taškų (3 laipsnio diplomai).

  4 klasės mokinė Meda Nijolė Valaitytė surinko 19 taškų (1 laipsnio diplomas), Smiltė Vinckaitė, Gabrielė Šarkaitė ir Julija Stankevičiūtė – po 15 taškų (2 laipsnio diplomas), Smiltė Lukoševičiūtė ir Liepa Lukoševičiūtė – po 14 taškų (3 laipsnio diplomas).

  Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius. Dėkojame pradinių klasių mokytojoms už olimpiados organizavimą ir pasaulio pažinimo populiarinimą.