Lietuvos mokyklų aplinkosauginė konferencija „Įdomioji ekologija“

 Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projektas Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01–0001 „Kokybės krepšelis“

 Kovo 4 d. Butrimonių gimnazijos 8 kl. mokiniai su biologijos mokytoja Vilma Mielaikiene dalyvavo nuotolinėje Lietuvos mokyklų aplinkosauginėje konferencijoje ,,Įdomioji ekologija“,  kurią organizavo pakuočių atliekų tvarkymo organizacija VŠĮ ,,Žaliasis taškas“.

  Šių teorinių ir praktinių mokymų tikslas – supažindinti mokinius su ekologijos principais bei pasidalinti jų pritaikymo kasdienybėje idėjomis. Konferencijos metu buvo apžvelgiamos tvarios aplinkos ir atsakingo vartojimo bei atliekų tvarkymo temos, pagrindžiant jas praktiniais Lietuvos ir pasaulio pavyzdžiais. Buvo gera išgirsti ir mokinių požiūrį į tvarų gyvenimo būdo formavimą bei aktyvaus įsitraukimo būdus. Ypač didelio susidomėjimo sulaukė  praktiniai mokymai: kūrybinėse dirbtuvėse mokiniai galėjo pasigaminti vonios burbulus. (1.2. Savivaldaus ir patyriminio ugdymo(si) diegimas dalykų pamokose. 1.3. Ugdymo proceso organizavimas kitose edukacinėse aplinkose gimnazijoje ir už gimnazijos ribų – ,,klasė be sienų“. Mokiniai mokysis iš savo asmeninės patirties, ugdysis savarankiškumo įgūdžius, bendrąsias ir dalykines kompetencijas).

  Džiaugiamės, kad galėjome dalyvauti konferencijoje, pasisemti žinių bei praktiškai įgyvendinti idėjas.  

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter