„Lietuvos mokyklų žaidynių“ viešnagė Butrimonių gimnazijoje

Lietuvos lankininkų federacija (LLF), siekdama pritraukti daugiau besidominčių šaudymu iš lanko žmonių, vykdo projektą „Lankininkai mokyklose“, bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, administruojamo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Švietimo mainų paramos fondo. Projekto tikslas – įtraukti „Lankininkai mokyklose“ programą į penkias bendrojo lavinimo mokyklas iki 2021 metų.

Kaip įgyvendinamas šis projektas, kokios sąlygos yra sudarytos šią sporto šaką plėtoti fizinio ugdymo pamokose bei neformaliojo ugdymo užsiėmimuose, kaip tai atrodo iš arti, domėjosi „Lietuvos mokyklų žaidynių“ redakcija ir laidos vedėjas Vidas Bareikis. Jis su savo komanda Butrimonių gimnazijoje lankėsi ir su lankininkais bendravo spalio 26 d.

Laida per Lietuvos televiziją transliuota lapkričio 22 d. Kviečiame pasižiūrėti