12

Nuotolinio mokymo(si) atradimai

  Jau antrą kartą karantino metu prisitaikyti prie nuotolinio mokymo(si) tenka ir neformaliajam vaikų švietimui (NVŠ). Butrimonių gimnazijos sceninės kalbos būrelio, NVŠ „Teatro pinklėse“ ir informacinių technologijų programų ugdymo turinys pritaikytas skaitmeninėms erdvėms. Tai ne tik  išplėtė mokinių savarankiškumo ugdymo(-si) galimybes, bet ir plačiau atvėrė vaikams šiuolaikinių medijų pasaulį, suteikė daugiau gebėjimų perteikti savo idėjas.

  Šį lapkritį atskirų būrelių ugdytiniai susipažino su animacijos specifikos pradmenimis, judančio vaizdo, įgarsinimo estetika, kūrybiškai vykdė individualias užduotis, jas įkėlė į virtualią erdvę bei sujungė į vieną kūrybišką išraišką – animuotą vaizdo filmuką „Paslaptingas laumių pasaulis“. Siūlome pažiūrėti sukurtą animaciją kaip kūrybos išraišką.