Mažųjų „Rudenėlio“ šventė

Ruduo jau šalia mūsų, tačiau oras vis dar šiltas, dienos gražios. Pasilepinę saulės spinduliais, prisirinkę įvairiausių gamtos medžiagų, Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai surengė ,,Rudenėlio“ šventę. Pagrindinis renginio tikslas – įtvirtinti mažųjų žinias apie rudenį, sodo ir daržo gėrybes, miško žvėrelių ruošimąsi žiemai.

Darželio erdves papuošė nuotaikinga parodėlė ,,Rudens prijuostė“: vaikai kartu su tėveliais ir auklėtojomis pagamino puokštes iš gilių, kaštonų, lapų, gėlių, kitų gamtoje rastų medžiagų. Visų akis traukė įspūdingi darbeliai iš moliūgų.

Žaidžiant žaidimus, dainuojant daineles, menant mįsles, atliekant įvairias dėdės Rudenėlio parengtas užduotis, popietė prabėgo itin smagiai, visiems dalyviams suteikė daug džiugių, malonių emocijų.

Logopedė Rasa Kleponienė